PRAGNĄC POŁĄCZYĆ DŁUGOLETNIE DOŚWIADCZENIE W HANDLU ŻYWNOSCIĄ ETNICZNĄ, PASJĘ ODKRYWANIA NIEZNANEGO I ZAMIŁOWANIE DO KUCHNI ŚWIATA POWSTAŁA FIRMA "KDP WORLD FOODS".

KDP World Foods oferuje produkty wyjątkowe, niezbędne w każdym nowoczesnym sklepie spożywczym. Doskonała znajomość europejskiego rynku produktów etnicznych, świetne relacje z producentami oraz importerami pozwalają nam wprowadzać do dystrybucji ciekawe, poszukiwane przez klientów, unikalne produkty. W obecnych czasach regały w sklepach nie tylko mają być zapełnione, ale również proponować konsumentom pełną gamę, różnorodnego asortymentu również o bardzo egzotycznym pochodzeniu. Nowocześnie zarządzany sklep powinien posiadać w swojej ofercie produkty tzw. niszowe, które zdecydowanie mające wpływ na podniesienie swojej atrakcyjności u klientów.

Misją firmy jest tworzenie systemu nowoczesnej dystrybucji atrakcyjnych produktów, oparty jednocześnie o stare, sprawdzone zasady dobrej współpracy, której warunkiem jest uczciwość, rzetelność i szacunek wobec partnerów w biznesie.

W naszej ofercie znajdziesz szereg produktów znanych i cenionych producentów ryżu, sosów chilli, marynat i przypraw. Jeśli jesteś hurtownikiem produktów spożywczych, właścicielem sklepu oferującego żywność etniczną czy też restauratorem- zapraszamy do współpracy!

World Food